Rüzgar kule patlama makine

Ürün ayrıntıları

Ürün Tanıtım:

Rüzgar kule patlama makine makine patlatma bir atış ile ilgilidir. Geleneksel kumlama makinesi tasarım çözer makul değil, hava kompresörü kullanmanız gerekir, tarafından vurularak açık, yoksul kaldırma etkisi toz, ciddi çevre kirliliği, kolay kullanım personel acı pnömokonyoz, kum ve toz değil ayrılabilir, üretim verimliliği düşük ve yüksek enerji tüketimi, silindir ve boru duvar değişiklikleri çapı aralığı dar , parabolik yüzey pürüzlülüğü ve pürüzsüzlük düşük. Bir besleme mekanizması, bir salıncak kol mekanizması, kum ve toz ayırma aygıt, kontrol odası ve hidrolik istasyonu, hidrolik istasyonu ve salıncak kol mekanizması, Hidrolik silindir buluş oluşmakta olup Hidrolik silindir toz toplama, kontrol odası ile sırasıyla bağlı., hidrolik istasyonu, sallanan kol, motorlu patlatma ve motor bağlantı yem. Yapısal tasarım makul, kum ve toz, tarafından kapalı toz kaldırma etkisi iyi, çevre koruma, kum atma sonra toz ayırma-ebilmek var olmak geri dönüşümlü, yüksek üretim verimliliği, enerji tasarrufu, düşük işlem maliyeti; Parabolik tablo pürüzlülük olması ve yüzey düzgünlüğü teknik şartlar ihtiyaçlarına cevap verebilecek.

Rüzgar kule patlama makine üreticileri, benim şirket üretim çevre koruma ve enerji tasarrufu atış donanımları, ekipman donanımları, boya, Kumlama Kum patlatma toz kaldırma donanımları, toplam 20'den fazla çeşit ürün ve metal yüzey anticorrosive, farklı sektörler için kaplama gerektiren dört serisi ürünlerinin farklı serisi geliştirdi!

Uygulama: Rüzgar güç, basinç, yağ ve kimyasal depolama tankı, gemi inşa, offshore platformu, boru hattı korozyon, köprü inşaatı, makine imalat, çelik yapı, Vinç ve diğer sanayi.

Ürün Avantajı:

1. (tam otomatik otomatik geri dönüşüm shot)

2 kirliliği sıfır. (otomatik kurtarma ve arıtma tedavi toz)

3 düşük enerji tüketimi. (tek metrekare, binlerce dolar yüzlerce yıllık tasarruf 0,05 yuan)

4 taşınabilir hareket eden. (şantiye için herhangi bir zamanda hareket edebilir)

5 yatırım küçük (yatırım fonları olan geleneksel 1/10 ya da öylesine)

6 yüksek verim (540 kare Sa2.5 seviye metre saat atılabilir)


Sorgulama