Yatak patlama makine salıncak

Ürün ayrıntıları

Salıncak yatak patlama makinesi çoklu açı salıncak yatak vardır, otomatik, sürekli, toz temizleme fark edebilirsiniz.

Sürekli salıncak yatak atış ile temizleme makinesi patlatma otomatik, sürekli, toz temizleme ekipmanı, yüksek oranda esneklik ile Kumlama, üretim gereksinimlerinin değiştirilmesi için yanıt verebilir, üretim verimliliği ve teknoloji ve Pazar talep değişiklikleri işleme için hızlı bir şekilde uyarlayabilirsiniz. Üretim süreci verimli, emin olmak için otomasyon, operasyon maliyeti düşük ve çalışma ortamının iyileştirilmesi. Diğer atış makine ve gelişmiş doğası patlatma ile karşılaştırıldığında:

Tam otomatik üretim süreci, üretim tutarlılık önemli bir artış

İşlenecek parçanın yok ara malzeme alan sürekli iletim farkettim, kompakt yapısı, küçük alan

Temizleme işlemi kolay otomatik üretim hattı entegre, işletim maliyetlerini azaltmak için patlama

Neredeyse hiçbir manuel operasyon çalışma ortamının iyileştirilmesi ve operatör riskini ortadan kaldırmak için gereklidir.

QBC salıncak yatak serisi Shotblast temizleme makinesi:

QBC serisi makine patlatma salıncak yatak tipi atış disamatic ileri teknoloji, araştırma ve geliştirme denize indirmek-in yeni bir patlama temizlik ekipmanları imalat deneyimi neredeyse yirmi yıl firmamız ile birlikte makine patlatma atış giriştir. Çok sayıda küçük döküm, dövme, kaynak patlama temizlik temizlenir. Mermi kapsama > %95 dışbükey içbükey yüzeyi çeşitli malzemeler kumlama işlemi gereksinimlerini karşılayabilir. Baş model temiz bir parça, üç baş modelleri parlatma 1500 kilogram kadar parlatma iki iş parçası bir 2500 kg parçaları temizlemek olabilir; PLC otomatik kontrol, sürekli üretim işlemi fark. Ve büyük üretimi ile karşılaştırıldığında, istikrarlı makine tilt ve patlatma, silindir düşük başarısızlık oranı patlatma çelik geleneksel Paletli atış; En son ürünleri güncelleştirmek için.

QBC multi açı teknik özellikleri kumlama makinesi serisi yatak salıncak:

120 derece ileri geri salıncak gibi aygıt çok açı salıncak yatak, boyuna ekseni etrafında üst bir açılış için taşıma ekipmanları. Çoklu açı şekil istikrarlı ciro döküm emin olmayı sağlar. Atış cihaz patlatma düzenlenen döküm üst kısmında, patlama akışı fırlatma tüm doğrudan eylem olabilir emin olmak için döküm üzerine atıldı. Boşaltma, çoklu açı açılış aşağı, yatağa dönme zaman içinde o zaman şarj kabul yükleme otomatik olarak transfer edilen geri getirin temizlenmiş döküm için titreşimli yalak, boş. Serisi Shotblast temizleme makinesi göre aşağıdaki avantajları vardır:

1 salıncak yatak yapısı yatay davul kartı üstesinden gelmek ve çelik bağlantı kırma makinesi patlatma Paletli atış.

2 hidrolik otomatik indirme ve bindirme titreşim taşıma taşınan aynı anda, güvenli ve güvenilir, yüksek verimlilik.

3. benzersiz çoklu açı yatak gövde tasarımı, iş parçası haddeleme tuttu salıncak yatağa yapabilir, karışık döküm karmaşık yapısı çeşitli üzerinde fırlatma temizleyebilirsiniz.

Yatağın manyetik hiçbir aşındırıcı dayanıklı malzeme ve hizmet ömrü oluşan Mn13 yapılan 4 5-8 yıl var.

5. makine olabilir sadece aralıklı işlemi, temiz içinde orta ve küçük toplu geçerlidir; benzersiz yapısı nedeniyle, bu kolayca entegre sürekli üretim hattı.

6 darbe filtre kartuşu veya çanta tipi toz toplama, toz emisyonu yapılandırmadır ve ulusal standart indirin.


Sorgulama