Yatak otomatik makine salıncak

Ürün ayrıntıları

Salıncak yatak otomatik makine disamatic ileri teknoloji, araştırma ve geliştirme denize indirmek-in yeni bir patlama temizlik ekipmanları imalat deneyimi neredeyse yirmi yıl firmamız ile birlikte makine patlatma atış giriştir. Çok sayıda küçük döküm, dövme, kaynak patlama temizlik temizlenir. Mermi kapsama > %95 dışbükey içbükey yüzeyi çeşitli malzemeler kumlama işlemi gereksinimlerini karşılayabilir. Baş model temiz bir parça, üç baş modelleri parlatma 1500 kilogram kadar parlatma iki iş parçası bir 2500 kg parçaları temizlemek olabilir; PLC otomatik kontrol, sürekli üretim işlemi fark. Ve büyük üretimi ile karşılaştırıldığında, istikrarlı makine tilt ve patlatma, silindir düşük başarısızlık oranı patlatma çelik geleneksel Paletli atış; En son ürünleri güncelleştirmek için.

120 derece ileri geri salıncak gibi aygıt çok açı salıncak yatak, boyuna ekseni etrafında üst bir açılış için taşıma ekipmanları. Çoklu açı şekil istikrarlı ciro döküm emin olmayı sağlar. Atış cihaz patlatma düzenlenen döküm üst kısmında, patlama akışı fırlatma tüm doğrudan eylem olabilir emin olmak için döküm üzerine atıldı. Boşaltma, çoklu açı açılış aşağı, yatağa dönme zaman içinde o zaman şarj kabul yükleme otomatik olarak transfer edilen geri getirin temizlenmiş döküm için titreşimli yalak, boş. Serisi Shotblast temizleme makinesi göre aşağıdaki avantajları vardır:

1 salıncak yatak yapısı yatay davul kartı üstesinden gelmek ve çelik bağlantı kırma makinesi patlatma Paletli atış.

2 hidrolik otomatik indirme ve bindirme titreşim taşıma taşınan aynı anda, güvenli ve güvenilir, yüksek verimlilik.

3. benzersiz çoklu açı yatak gövde tasarımı, iş parçası haddeleme tuttu salıncak yatağa yapabilir, karışık döküm karmaşık yapısı çeşitli üzerinde fırlatma temizleyebilirsiniz.

5. makine olabilir sadece aralıklı işlemi, temiz içinde orta ve küçük toplu geçerlidir; benzersiz yapısı nedeniyle, bu kolayca entegre sürekli üretim hattı.

Teknik parametreler

Oda boyutu açılış (genişlik * yükseklik) mm 1000 x 300

Parça uzunluğu (mm) 1000-10000 temizlik maksimum

Yapısal öğesi en fazla (genişlik x yükseklik) mm 800 x 250

Rollgang uzunluğu (m) 8

Güç (kw) 2.2

(Mm) 600 aralığı silindir

Makine patlatma (a) 4 atış sayısı

Toplam miktarı (kg/dk) 4 x 180 patlatma

Toplam güç (kw) 30 türbini

Yükseliş 45t/h

Toz kaldırma fan gücü (kw) 7.5

Hava hacmi (m3/h) 9900

Filtre Kartuşu (8) sayısı


Sorgulama