Taş kumlama Makinası vurdu

Ürün ayrıntıları

Taş atış kumlama Makinası mermer, granit çeşitleri, beton blok tedavisinde Pürüzlendirme yüzey için esas olarak kullanılır.

Çalışma prensibi: farklı boyutlu taşlama, hızla dönen patlama tekerlek tarafından atılan hazırlanmaktadır yüzeye hızlandırılır. Büyük darbe kuvveti aşındırıcı hızlı bir şekilde benzersiz bir üç boyutlu karakter yüzeyinin etches.

Bu şekilde işlenen ürünler yüksek kalitede yüzey görünümü örtüşen ve ölü bölge var, bu da yüksek verimlilik verimlilik ve düşük maliyet.

Eski güç blader ve şardonlama işlem yöntemi ile karşılaştırma, o var daha yüksek verim ve daha düşük maliyetli ve bizim toz toplama bağladıysanız, toz ve kirleri otomatik olarak bir çok düşük toz emisyon düzeyinde, ile AB çevre standartlarına uyumlu geri dönüşümlü olacaktır. Taş sektöründe güçlü Pazar rekabet ve olası uygulama vardır.

Taş kumlama makinesi atış ile ağırlıklı olarak kullanılan mermer, basit bileşenleri, küçük döküm yüzey yüzey pas, kum döküm, ölçek kir kaldırmak için Temizleme için böylece oynamak için iş parçası pas, dekontaminasyon, güçlendirmek açık parça yorgunluk gücünü geliştirmek ve sonuçta yüzey ve iç kalite amacıyla geliştirmek için kum, rolü.

Mermer atış makine patlatma mermer, granit, zemini ve diğer taş malzeme ve malzeme Mühendisliği Belediye tesislerinin yüzey bakımı için uygundur. makine, makine mermer, granit, mermer, yüzeyi güçlü atış ile zemin tuğla yüzeyinde orijinal durumda edebilmek için kumlama temiz atış patlatma mermer taş malzeme yüzey atış zemini önlemek kaygan işleme ve Güzelleştirme

Teknoloji Patameter:

ModeliMax. Temizlik dimension(W*H)Geçen hızKT1602 * 11kWToz toplama typeBag filtreleri11KW
QZ40QZ50QZ60QZ70
600 * 400mm800 * 400mm1000 * 400mm1200 * 400mm
0, 5-7m/dak0, 5-7m/dak0, 5-7m/dak0, 5-7m/dak
Patlama tekerlek derlemeModeli

Güç4 * 11kw
Toz toplama sistemiToplam havalandırma kapasitesi7000m 3/h10000m 3/h10000m 3/h20000m 3/h

Güç7.5kW

Makine patlatma taş şansımız açıklama ve göster:

Odası tarafından frekans dönüşüm motor sürücü silindiri elektrik kumanda ile yapýlan alanında beslenen, bütün vücudun her iki tarafında güçlü alır ve yoğun atış isabet iş parçası ve sürtünme farklı azimut koordine etmek, böylece oksit cilt ve hızlı bir şekilde bırak kir taş yüzey olun, sürekli besleme ve yüksek verimli sürekli çalışma, bu makineyle vardır büyük işleme tasfiye oluşum toplu işleme, , parlak ve temiz yüzey ile belirli pürüzlülük surfac kurtulmak için

Makine çeşitli taş, çini, mermer, yer karoları yüzey tedavisi için uygundur. tedaviden sonra yüksek olmayan skid özelliği, iyi planeness ve güçlü üçüncü boyutu ile taş yüzey kazanmak iyi bir üne birçok istemci.

Bu makine büyük toplu işleme ve yüksek verimlilik ile fazla 1200 M 2 ortak yapay taş blok her vardiyada, hatta 800 M2 için sertlik taş, üretmek ve zarar insan vücudu için toplayıcı tedavi ile bırakın,

Taş işleme teknolojisi geliştirilmesi artan bugün, bu teknoloji hiç şüphesiz taş pürüzlülük işleme, yeni bir tane taş kullanım için deneyin ve tasarımcıları oluşturmak için malzemeleri karşı karşıya taş yepyeni bir alanda sağlamak kaynağı boş depoyu doldurun. Ürünleri geniş-ecek getirmek dışarı kumlama mat yüzey işleme tekniği büyük almak gerekir bu yeni endüstriyel alan, geliştirmek, yenilik, dekoratif charicteristics, ucuz, iyi adapte, iyi ile modern taş alanlarda geçerlidir.


Sorgulama