Bahar güçlendirmek makine

Ürün ayrıntıları

Bahar güçlendirmek makine orijinal temel ekipman donanımları, temiz mili her türlü güçlendirmek, özel ekipman gibi yapılar bahar için kullanılan yeni bir tür bağımsız olarak geliştirildi. Patlama temizlik geliştirilmesi yoluyla, sadece iş parçası ve kirleri gibi yüzey üzerinde pas petrol, ayrıca İşlenecek parçanın iç kalan stres ortadan kaldırmak ve yorgunluk gücünü artırmak Kaldır Almen değeri karşılamak, sayısal ve sertlik kaba, stres korozyon kırığı ve yapıları önlemek ve sonuçta İşlenecek parçanın yüzey ve iç kalitesini artırmak hedefe ulaşmak.

Bizim bahar güçlendirmek makine:

Bahar güçlendirmek makine yüzey çelik bahar temizliği için uygundur, ölçekler kaldırmak ve kaynak tortu, yapmak o metal rengi, onun oranı yüzey ve kaynak tortu artırmak, metal rengi, onun oranı yüzey alanını artırır ve böylece boyama ve kaplama için katkıda yapmak.

Bahar için ilgili makine güçlendirmek:

Bahar güçlendirmek makine aşındırıcı ortam çıkarma/çekim kuvveti hava basınç altında iş parçaları metal yüzeyine çelik. Patlatma sonra metal yüzey boyama soyunma kalitesini artıracak bir üniforma parlaklık görünür.

Uygulama bahar güçlendirmek makine:

Bahar güçlendirmek Makina bahar büyük, orta ve küçük boyutu için dizayn edilmiştir.

Bahar güçlendirmek makine özel yüzey temizleme makinesi, yaylar ve standart olmayan makine her türlü kullanılır, bizim özel tasarım ve manufacute göre bahar gerekir.


Sorgulama