Yedek parçalar

Ürün ayrıntıları

Bizim Shot patlatma yedek parça:

Firmamız yüksek verim patlatma cihazlar, düşük krom, yüksek-krom, krom demir döküm, çelik döküm çeşitli türleri üretir, sfero döküm, pik döküm ve diğer kumlama yedek parça vurdu.

Anahtar şekil-in yedek parça kumlama atış:

Yüksek aşınma parçaları yüksek krom malzeme dökme demir çelik ve şiddetli. Ayrıca kullanıcı gereksinimlerine göre standart olmayan korozyon direnci, ısı direnci, aşınmaya dayanıklı döküm üretimi olabilir.

Yedek parça kumlama patlama tekerleğin vurdu

1). tekerlek Bıçaklar (8 adet Set)

2). en iyi aşınma plakası

3). sonunda giyim platess

4). Denetim kafes

Başlıca Ürünlerimiz:

Başlıca Ürünlerimiz metal işleme makineleri---çekim patlama temizleme makinesi, Kumlama makinesi, Döküm donatımı, Metal dayanıklı parçalar, yüksek basınçlı radyal fan, kalıplama donanımları, çevre koruma toz kaldırma araçları, ekonomik olarak sayısal kontrol makineleri, akıllı Park ekipman tesisi, kum ve yakında.

makine yedek parça kumlama atış

Firmamız yüksek krom Anti-aşınma yedek parçaları dahil olmak üzere tekerlek kanatları, fan, fan case, fan pervane kanatları, fan kafa, Muhafız plaka, aletleri patlatma atış farklı türleri kullanılır ve benzeri kaplamalar astar sağlayabilir. Yedek parça parça aletleri patlatma atış düzenli olarak değiştirilir. Onlar yüklü shot kumlama makineleri ve makine peening vurdu. Yedek parça kumlama ve peening atış için sağlamak çok mutluyuz. Lütfen bize gerektiren makine patlatma atış için yedek parça hakkında ayrıntılı bilgi atalım. Biz sürekli kalite, zamanında teslim ve teknik servis hizmetleri temin ederim. Bu arada, Ürünlerimiz bazı ülkelere ihraç ve yurt içi ve yurt dışında iyi bir üne varmış.


Sorgulama