Robot tutma

Robot tutma
Ürün ayrıntıları

DM robot patlama makinesi


Uygulama

DM robot patlama makinesi otomatik olarak motor silindir, silindir kapağı, emme manifoldu, vites kutusu ve diğer temiz dökümler, olmak çok zor temizlemek için tasarlanmıştır doğrultusunda askı patlama makinesi, bir ham en iyi ekipman verimliliği uygulamayın ve patlama kalitesini artırmak için Temizleme detay için diğer temizlik için kullanılan, patlama saat indir, döküm temiz otomatizm elde etmek.


Çalışan mod

Dökümler makinenin tam otomasyon patlama başladığı makinenin yükleme alanına girdiğinizde DM robot patlama makinesi tek ve Çift Kişilik istasyonlarına, ayrılır. Standart istasyon için robot kelepçe döküm sonra sıra 180 ° sonra döküm otomatik olarak robot eksen Merkezi Döndür döküm patlama alanı ulaşır ve dökümler göre önceden ayarlanmış program da temiz. Sonra temizlenmiş dökümler yükleme alanına geri, başlar döngüsü Temizleme yeni döküm koymak 180 ° açın.


Ekipman

Yükleme ve tam otomatik kontrollü boşaltma

Herhangi bir özel gerek yok robot kurmak, her türlü boyut ve şekli dökümler, kelepçe ve onları temizlemek.

Yüksek seviye tasarımı, yerden tasarruf sağlayan düzen

Tam otomasyon ulaşmak için tüm belgili tanımlık makine ile uyumlu.

En iyi enerji ve atış kullanımını azaltmak kaybı

Robot programlanabilir tasarımı özel yerler üzerinde detaylı temizlik elde etmek için.


Yüksek verimlilik ve doğruluk patlama tekerlek

Patlama tekerlek ünlü yüksek kalite ve en fazla enerji kullanım için yüksek esnekliğe sahiptir, tekerlek üzerinde farklı yönde döndürebilirsiniz, uygulama en fazla sınıfa uzatılabilir. Atış hacmi operasyon paneli üzerinde ayarlanabilir. Mekanik olarak ön hız yukarıya atış sonra sürekli akışı patlama tekerlek için bu şekilde taşınan sürücü motor en iyi enerji kullanımı sağlar. Yüksek aşınma parçaları malzeme patlama tekerlek uzun ömrü sağlar, benzersiz tasarım bölümleri kolay ve anında değiştirmek amacıyla yapar.

Sorgulama