Genel gider demiryolu patlama makineleri

Ürün ayrıntıları

Uygulama genel gider demiryolu patlama makineleri:

Genel gider demiryolu patlama makineleri çoğunlukla temiz ve çelik yapısal parçaları, döküm, alüminyum alaşım parçaları ve diğer yedek parçalar yüzeyine güçlendirmek için kullanılır.

Hook atış makine kumlama sanayi, dövme makine, demir ve çelik endüstrisi dövme yaygın olarak kullanılır.

Kanca kumlama makinesi temizleme ekipmanı, esas olarak çekim patlama kumlama makinesi montaj, Kaldırıcı inşaat makinesi, ayırıcı, makine elektrik sistemi ve diğer aksesuarlar patlatma atış atış Temizleme, Oda tarafından patlatma önemli biri vurulur.

Bu askı yükü demiryolu patlama makineleri makine ile pit patlatma yüksek verime atış bir türüdür.

Büyük iç kullanılabilir temizlik alanı, sıkıştırılmış yapısı ve bilimsel tasarım. Tasarlanmış ve sıraya göre üretilmiştir.

İşlenecek parçanın yapısı için özel istek yok. İş parçaları farklı türleri için kullanılabilir.

Kullanılan temizlik ve Fragile veya düzensiz şekilli parçalar, orta ölçekli veya büyük parçalar, Die Döküm parçaları, kum Temizleme ve dış kaplama için güçlendirilmesi.

Bir işleme hattının bir parçası donatılabilir.

Genel gider demiryolu patlama Machiness kumlama Makinası, silindir 900 ve 1300 mm, yükseklik first7 ay, 10, 000 kg, maksimum yük kapasitesi atma 1300 3500 mm. Standart modeller, işleme çapı bir standart model vurulur ve bu atış kumlama makinesi üretim verimliliği oldukça yüksektir, esneklik süresi oldukça büyük ve ekipman güçlendirilmesi temizlik için idealdir , ve kullanımı kolay, işlenecek parça sadece yük makine, Başlat düğmesine basın ve sonra tüm toz ve kalan parçaları, esas olarak büyük dökümler, dövülmüş, kaynaklı parçaları, ısıl işlem, yüzey işleme çeşitli için uygulanabilir tüm temizleme işlemini tamamlamak için süre (usually7 dakika), çok kısa bir süre kaldırıldı kırılgan ve düzensiz şekilli iş parçaları dahil olmak üzere. Döküm ve dövme multispecies, orta ve küçük miktarlarda ve yüzey Temizleme ve güçlendirilmesi, kaynak bölümlerinin özellikle uzamış thinwalled için dokunmak için yüzey Temizleme veya daha uygun güçlendirilmesi uygundur. Güçlü bir patlama empoze, yüzey pas kaldırmak ve kaynak cüruf ve oksit bitirmek ve böylece stres kaldırmak ve kalitesini artırmak ve çelik korozyon performansını bitirmek için bir belirli Tekdüzen metalik parlaklık yüzey elde etmek için çelik yüzeyine orijinal durumda yeteneğine sahiptir.

700 * 1200MM 0 .5T180KG * 2
7,5 KG * 223KW900 * 1600MM 1 .0T240KG * 2
11,0 KG * 236KW1000 * 1850MM 1 .0T240KG * 2
11,0 KG * 239KWİşlenecek parçanın size2.0T göre ICNIRP -20.0TAccording tasarım özelliklerine göre artifactsShot boyutu güç ve yardımcı bileşenleri miktarına göre makul miktarda vurdu

Modu
Parça temizlik boyutuMax. Kaldırma yüksekliğiToplam kapasite patlatmaToplam güç
Q376D/S
KTHG-6
Q3710D/S
KTHG-10
QG3710D/S
KTHG-10F
Q3720/30/50/80
KTHG-20/30/50
Sorgulama