Büyük yapısı patlama Oda

Ürün ayrıntıları

Bu makine büyük ölçekli yapısı bölümleri tedavi kumlama için yüzey gibi uygundur, kaynak cüruf, toz, vb oksit cilt yüzeyi kaldırılabilir, artırırken parça, yüzey alanı artırmak kaplama yapışma.

Shot peening sonra iş parçası yüzeyine GB8923 Sa2.5 tarafından gerekli düzeyde ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bir giriş:

Büyük ölçekli yapısı bölümleri tedavi kumlama için yüzey gibi uygun bir makinedir, kaynak cüruf, toz, vb oksit cilt yüzeyi kaldırılabilir, artırırken parça, yüzey alanı artırmak kaplama yapışma.

Shot peening sonra iş parçası yüzeyine GB8923 Sa2.5 tarafından gerekli düzeyde ulaşabilirsiniz.

Makine özellikleri

1, Amerika Birleşik Devletleri A-BEC şirket teknoloji ve geliştirme tanıtım ve tasarım yüksek verimlilik basınç - shot peening, düz kullanımı teslim - türü aşındırıcı Vana, fişi için kapsamlı bir çözüm.

2, filtre yöntemi, yüksek doğruluk, filtre, rahat, iyi iş güvenliği, görme alanı giyen çift kask için koruyucu maske değiştirmek kolay filtreleme üç düzeyleri benimser, katman pencere pencere görünürlüğünü artırabilir.

İki, siklon toz toplama ve nabız geri - darbe filtre - tipi 3 - yüksek toz kaldırma verimlilik avantajları vardır, düzey toz toplama kullanarak çalışan direnç, küçük boyutu, hafif, uygun yedek ve bakım, vb düşük.

4, elektrik kumanda sistemi geleneksel elektrik denetim hattının, manuel kontrol işlemi kullanarak. Operasyonun makine denetimi performans mi üstün, güvenli ve güvenilir, kullanımı kolay.

Bir oda sistem kumlama bileşimi

1 studio

2 kum patlama sistemi

3 aşındırıcı geri dönüşüm sistemi

4 toz temizleme sistemi

5 Sistem Taşıma iş parçası

6 kontrol sistemi

7 aydınlatma sistemi

İkinci olarak, kullanım için oda kumlama: Oda kumlama makineleri, lokomotif araç, kazan imalatı, kimyasal makine, gemi inşa ve diğer kumlama mühendislik aralığında büyük döküm ve dövme, çelik yapı kaynak, Transformatör tankı, olduğunu.

Üç, Kumlama Oda Özellikleri: petek kat, kendini geliştirme, tasarım, çevre koruma türü petek kum yabancı ileri teknoloji getirilmesi (hap), patlatma müşterinin ürün özelliklerine göre kum kumlama ve diğer tasarım.

Dört oda kumlama avantajları:

1. geleneksel kumlama Oda kum malzeme kömür dolaşım sistemi vida konveyör, kova Asansör ve yeraltı mühendislik, taşıma ihtiyacını ortadan kaldırarak Vakfı inşaat maliyetlerinden tasarruf çukur, yapı, büyük Proje maliyeti azaltmak için gerekmez;

2 Yüksek aşındırıcı kurtarma oranı, taşlama için temizlemek kolay;

3 büyük elektrik bileşenleri, istikrarlı performans, güvenli ve güvenilir, uzun ömürlüdür, basit bakım ile ithal ürünlerdir;

4 kum patlama odası yüksek bir açık görüş vardır, Rüzgar enerji tüketimini kaydetmek odası vücut doğal dolgu;

5 makine çift yüzey toz kaldırma benimser, ilk aşamada bir siklon kullanır ve filtre türü toz temizleme sistemi, toplam toz kaldırma verimliliği % 99.99 Stage'le daha fazla ikinci; ulaşabilirsiniz

6, bir "ses ve ışık alarm sisteminde", ile a hızlı durdurmak seslenmek düğme; donatılmış oda, kumlama ile kumlama çatısı önünde

7 bir sistemi başarısız olduğunda sistem karşılıklı kilit tarafından kontrol edilir, ilgili sistem bozulacak ve boya tabancası durdu;

8 konut inşaat dekorasyon, basit, güzel, standart, gürültü azaltma etkisi görünümünü iyidir ve yükleme uygun olur.


Sorgulama