İç boru patlama Makinası

Ürün ayrıntıları

İç boru patlama makinesi böylece yüzey oksit kapalı kurtulmak temiz yüzeye içine atarak vurdu çelik borunun dış yüzeyi temizlemek için kumlama makinesi, temizlik temiz-çelik dış duvarına bir kombinasyonudur.

İç boru patlama Makinası kaynak veya dış yüzeyi sürekli tedavi, iyice pas, ölçek ve diğer contaminations kumlama boyama önce toplu iş için alan temizlik boru hattı konusunda uzman olduğunu. After tedavi patlatma, bu yüzden bazı pürüzsüz yüzey pürüzlülüğü adezyon artış kaplama ve geliştirmek belgili tanımlık yüzey kalitesi ve koruyucu etkisi. Kumlama emek yoğun yöntemleri olsun ve tel fırçalar için üstün temizleme performansı eski haline. Bu arada, Kumlama performans en düşük üretim maliyeti yaklaşan çelik ve büyük ölçüde verimliliği artırmak.

İç boru patlama makinesi bir kartuş filtre kullanır, bir santrifüj Merkez kontrollü şekilde ve mermi out yönünü parlatma aşınma olabilir ve granül dolaşan. Yüzük ölçüsü farklı çaplı boruların sığacak şekilde ayarlanmış olduğundan ve basit-e doğru eski yerine koymak olabilir. Ve diğer yüzey temizlik ve tedavi öncesi farklıdır tasfiye oluşum patlama hiçbir kimyasal reaksiyon süreci çevreyi kirleten olduğunu. Makine tesisat patlatma çelik, basit, düşük maliyetli, küçük uzay işgal yok çukur ya da diğer emisyon çizgiler vurulur. Çelik Boru iç duvar atış kumlama Makinası yaygın metal uygun, çelik boru, petrol, kimya, elektrik enerjisi sanayi için kullanılır. Kuru Temizleme Makineleri bir türüdür. Şekillendirme, işleme, taşınması ve iş parçası depolama sürecinde, her zaman oksit kaplama, pas, cüruf, toz, yağ ve diğer yüzey olacaktır. Çelik Boru atış kumlama Makinası yüksek hızda patlama grev ve iş parçası yüzeyine kuru ve sıvı olmayan medyada kesim ve temizlik amacı gerçekleştirmek için kullanır.

Çelik Boru iç duvar atış kumlama Makinası parametreleri:

Biz doğru makine parça ve ihtiyaçlarınız göre tavsiye eder.


Kumlama makinesi, iç duvar
ParametreDia temizlik boyutu (mm)Temizlik hızı (m/dak)Amaçlar
QGN10050-3001-4
QGN700325-7201-2
QGN1000720-10161-4
QGN15001016-15001-4Sorgulama