Flatcar tipi makine aracılığıyla

Ürün ayrıntıları

Flatcar aracılığıyla tipi makine ağırlıklı olarak temizlik ve büyük ölçekli çelik yapı binanın güçlendirilmesi için kullanılır ve yüzey çağırdı ve dövme, makine, demir ve çelik sanayi daha süper büyük, süper uzun ve süper ağır kalın yüzey derusting ve yüzey oksit cilt Temizleme, döküm, yaygın olarak kullanılan için uygundur.

Aynı zaman, kapı açma azaltmak yapısı ve kapanış saati, üretim verimliliği artırmak ve boru hattı için özellikle uygundur. Şirketin üretim, çekiş ve kendi hareket, maksimum yük 300 tona kadar iki mod tahrik bölünmüş düz araba

Flatcar aracılığıyla tipi makine Q76 dizi çekim iş parçası üretimi ekipman, temizleme Kumlama, kullanıcı gereksinimleri tasarımına göre kullanılabilir büyük dökümler, dövülmüş ve temizlik ve yapıları, güçlendirilmesi patlama için iş parçası yüzeyine ve yapışkan kum, pas, ölçek, kir, parça metal yüzeyinin rengini gösterilen iç boşluğuna kaldırmak için. Aynı zamanda, iç stres ortadan kaldırmak, anti geliştirmek yorgunluk performans ve yüzey gücü, parça boya boya yapışma artırmak ve sonuçta İşlenecek parçanın yüzey ve iç kalite için geliştirmek.

Bu makine aşağıdaki özelliklere sahiptir: Bu makine aşağıdaki özelliklere sahiptir: patlama odası ve kumlama makinesi teknolojisiyle yüksek kumlama hız Amerikan pan devlet şirketi, mermi Santrifuj Devirdaim prensibine göre kavisli Pervaneleri belirledikten sonra bilgisayar 3D dinamik Simülasyon yoluyla düzenini önemli ölçüde temizlik verimlilik, tatmin edici kalite ayrımı cihazın en gelişmiş perde ekran türü hap cüruf ayırıcı kullanarak temizlemek geliştirmek , ayrılık önemli ölçüde artırabilir araba vücut etkisini makul, istikrarlı ve güvenilir, iyi etkisi sızdırmazlık, şirket pratik iyi kullanmak, dayanıklı olduğunu kanıtladı, tasarım fikirlerini, otomatik güvenlik koruması, Gelişmiş Swiss kullanımı + gelişmiş yapısı, makul tasarım, güvenilir çalışma, yüksek üretim verimliliği ile makine yapmak için GF + üretim teknolojisi, şirket dizi uzun yıllar var.

Makine patlatma atış uygulama aralığı

MaddeBirimQ765CQ7610CQ7620CQ7630C
İşlenecek parçanın boyutunummΦ2000 * 1000Φ2500 * 1500 * 280Φ4000 * 3000 * 700Φ4000 * 2000
Flatcar yüklemeKg5000100002000030000
Yükseltme kapasite vurduKg/dk2 * 2503 * 2504 * 2505 * 250
BasınçMPA0,5-0,60,5-0,60,5-0,60,5-0,6
Basınçlı Hava tüketimiM3/dak6.56.56.56.5
kaldırma kapasitesit/h30456075
Ayrı miktarıt/h60456075
HavalandırmaM3/h16000200002500030000
Güç (toz toplama dahil değil)kW547291115

1 metal yüzey Temizleme

Ekipman kumlama atış ilk döküm çelik, dökme çelik, dökme demir yüzey yapışan kum çıkarmak ve hemen hemen tüm gri dökme demir, yumuşak demir, sfero Dökme demirler ölçeklemek için vurdu patlatma tedavi uygulanır. Sadece yüzey oksit deri kaldırmak için değil ve örneğin, büyük gaz türbini kasa kesinlikle tahribatsız test etmeden önce sonuçları test güvenilirlik sağlamak için Temizleme kumlama gerekir önce kum döküm, döküm kalite muayene hazırlık prosedür da vazgeçilmezdir. Genel olarak üretim, Kumlama döküm döküm subkutan gaz delik, cüruf delik ve kum, soğuk izolasyon, deri ve diğer gerekli teknolojik araçlarla gibi yüzey kusurları keşfim. Demirdışı metal dökümler, alüminyum alaşım gibi bakır alaşımlı, yüzey Temizleme, ek olarak deri, kaldırma buldum döküm yüzey kusurları, temel amacı kumlama burr atış için basınç döküm kaldırmaktır ve Huang yüzey kalitesini yüklediği anlam, kapsamlı etkisi.

Demir ve patlatma atma çelik üretiminde Metalurji veya asit dekapaj demir ve çelik üretimi, çok sayıda yüksek verimlilik ve mekanik ve kimyasal kombine kaldırma fosfor deri teknolojik bir yöntemin kullanılmasını sağlamaktır. Silikon çelik sac, paslanmaz çelik sac ve diğer alaşım patlatma için plaka, haddeleme işlemi sürecinde üretim ile komplementer gerekir veya soğuk emin olmak için asit dekapaj işleme çelik yüzey pürüzlülüğü ve kalınlığı doğruluk haddelenmiş çelik.

2 güçlendirilmesi metal iş parçası

Modern metal gücü teorisine göre artış metal iç çıkığı yoğunluğu metal gücünü artırmak için ana yönüdür. Pratik atış yerinden çıkması yapısı, etkin süreç artış olduğunu kanıtladı. Bu metal dönüştürme sertleşme (örneğin, martensitli Şoklama, vb) üzerinden geçemez veya dönüştürme gerçekleştirmek için sertleştirme daha da güçlendirilmesi ve parça gereksinimlerine göre ama aynı zamanda çok önemli önem taşımaktadır. Havacılık, Havacılık ve uzay sanayi, otomobil, traktör yedek parça gereksinimleri basit, ama giderek daha yüksek güvenilirlik gereksinimleri, önemli teknolojik ölçü atma shot peening işlemi yapısal gücü ve yorgunluk gücünü artırmak için kullanmaktır.

Türü makine aracılığıyla Q76 Flatcar Temizleme ve çelik yapısal parçalar yüzeyine güçlendirilmesi için kullanılır ve dökümler, kütük yüzey derusting ve yüzey oksit cilt temizliği, kalınlığı daha uygun döküm, dövme, makine, demir ve çelik endüstrisi çok kullanılan.

Teknik Özellikler: tipi makine aracılığıyla Q76 Flatcar makineleri Temizleme ve yaygın olarak kullanılan döküm, dövme, makine, demir ve Çelik Sanayi Çelik yapısal parçalar ve dökümler, kütük yüzey derusting ve yüzey oksit cilt temizliği, kalınlığı daha uygun yüzey güçlendirilmesi.


Sorgulama