Çevre dostu patlama odası

Ürün ayrıntıları

Otomatik kumlama özellikleri

Oda kumlama otomatik iki tür ayrılmıştır ve el ile Otomatik kumlama Oda şimdi en gelişmiş kumlama Oda ürünleri. Ana özellikleri olduğunu pnömatik taşıma ilkesini kullanarak petek türü kum emme zemin teknoloji, hava güç malzeme geri dönüşüm kum ve otomatik kum ve toz ayırma, yararlı kum malzeme otomatik olarak sıralama dolaşım kullanılmaya kumlama makinesi (kumlama hidrofor), ana bilgisayar düşmek için daha sonra boru hattından tavan kum ve toz ayırıcı gönderilir; sıralama kırık kum malzeme, deri, oksit cilt, toz ve diğer istenmeyen enkaz otomatik olarak toz toplayıcı toz filtresi girer.

Otomatik kum patlama konut teslim yöntemi

Pnomatik taşıma kullanarak Otomatik kumlama Oda nedeniyle geleneksel mekanik Konveyör bant kumlama Oda, burgu, kazıyıcı blok, zincir, kullanmaya gerek yoktur ve taşıma makinaları, yatakları, motor tarafından üretilen giyim fenomen toz kova tipi kaldırma Makinası ve kum malzemenin işlem yükseltme içinde kum malzeme ulaşım, önlemek için diğer geleneksel dönen makine , ağır bakım çalışmaları önlemek için. Ve derin çukur (çukur), olmadan ezelî tesisat inşaat süresini kısaltmak için maliyet; inşaat kaydedin ve geleneksel kumlama Oda ekseriya istemek Atriyoventriküler gövde boyutlarına uygun olarak derin çukur 2.5-3.5 metre kazı kumlama.

Otomatik kumlama Oda kullanımı: Otomatik kumlama Oda genellikle kullanılan büyük iş parçası ve ultra büyük İşlenecek parçanın yüzey işleme, için gibi: ağır endüstriyel lokomotif, Araba, Araba, çerçeve, çelik çerçeve ve daha büyük donanım günlük ihtiyaçlarını ve benzeri montaj.

60mg/m3 atık malzeme. sol ve sağ ile oda kumlama bir bir elektrikli araba patlatma, aşınma direnci ile kaplı kumlama Oda operatör için uygundur, gürültü azaltma plaka, filtre davul tipi toz toplama için yapýlan Oda havalandırma ve toz kaldırma iki kümesi astar kauçuk toz içeriği otomatik hap malzeme harmanlayarak bir dizi daha azdır ve tarama aygıt-ebilmek var olmak çok büyük veya çok küçük , orta dışarı sıralama, atık depolama hopper geri dönüşüm alanı içine düşmek ekran titreşimli harmanlayarak bir otomatik Pelet bulunuyor. Aynı zamanda operatör koruma sağlamak işletim personel koruyucu kask, dahil olmak üzere aygıt, Yelekler ve eldiven patlatma, filtreler nefes ve sıcaklık, maksimum güvenlik işlemi personel güvenliği ve sağlıklı bir çalışma ortamı nefes Siyam kum.

Tam patlama sistemi müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirebilirsiniz. Vücudun en büyük boyutu 27000 mm sistemin işleyebileceğinden *, 3200mm, 4050 mm., vücut yüzeyi. Vücut yüzeyi 3,2 olduğunu ~ 6.3μm... Başka bir. Vücut yüzeyi. Aracın. Aracın. Bir gün üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Toz, gürültü ve gürültü kum kumlama çevre ile çevre koşullarına uygun davranmak için çok büyük bir etkisi vardır, toz emisyon sistemi GB16297-1996 gereksinimleri karşılaması gerekir, gürültü 85dB daha azdır (odasının dışında (A) kumlama).

Oda temizlik çekim patlama olmayan kişi, kolay yüzey işleme sürecinde kullanılan daha az sigara kirlilik yüzey işleme yöntemi bir türüdür. Bu avantajları gibi kolay kullanmak için kullanımı kolay, kullanımı kolay, kullanımı kolay, kullanımı kolay, kullanımı kolay, kullanımı kolay, kullanımı kolay vardır.


Sorgulama