Sarmal tel patlama makine

Ürün ayrıntıları

Makinenin özellikleri ve kullanım Bu makine filmaşin temizlik için kullanılan en iyi özel ekipman, ölçek kül tel yüzeyi ve kumlama işlemi boyunca haddelenmiş çelik squama katmanda temizle.

Yüzey descaling sınıf çelik kütük Rust temizlendikten sonra Sa2.5 düzey ulaşmak ve yüzey pürüzlülüğü seviyesine ulaşmak Ra6.3 ~ 12.5μm. Ekonomi, çevre koruma ve yüksek verimlilik özellikleri var dekapaj tedaviye göre. Bu makine kullanımı benzersiz "döner kapı + Çift Kişilik prensibine göre eksen" filmaşin ağırlığını ayı için bu çalışma çift yönlü modu ulaşmak ve büyük ekipman üretim kapasitesini artırmak.

Konsol mil özel alaşımlı çelik tarafından yapılır, tel yapmak "yukarı ve aşağı + civarında salıncak + ileri ve ters dönme" bileşik eylem tam etkiyi için işlem, patlatma çekimde temiz. Makul patlama tekerlek düzenleme nedeniyle filmaşin iç ve dış yüzeylerin mermi ışın tarafından darbe etkili olabilir.

PLC tarafından kontrol makinedir HMI görsel izleme, olup rahat ve güvenilir operasyon.

Ekipman adı: Çift istasyonlu filmaşin atış kumlama Makinası çalışma prensibi shot patlatma Accroding filmaşin özelliği, makine ThyssenKrupp teknoloji benimser, altı doğrudan tipi patlama tekerlek odası vücut arka yan yüzeyine yükleyin ve makine hangi th espeed 80 m/s olan mermi atmak ve patlama filmaşin vurdu.

Makine de verimli otomatik atış otomatik + manuel HMI elektrik kontrol sistemi olması şeklinde ayırıcı sistemleri, yüksek mukavemetli kemer Asansör, yatay olarak mermi, iki aşamalı uzun elyaf polyester filtre kartuşu toz arıtma sistemi (atalet + kartuş) taşıma vida konveyör için accroding patlatma gerekliliğini karşılamak.


Sorgulama