Patlama ekipman

Ürün ayrıntıları

Teknik Özellikler:

1 silindir çapı: 900mm

2 silindir yüksekliği: 2000-2100mm

3 Cilt: 0,9-1.3m3

sınıf derusting 4: Sa2.5-Sa3.0

verimlilik derusting 5: 15-35m 2/h

6 gaz tüketimi: 3'ten fazla m3/dak için tek

7 hava basıncı: 0,6-0.7Mpa

8 kum yöntemi: don't stop, sürekli kum

Yapısı:

Esas olarak kum silindir vücut, giriş sistemi, sistem kumlama tarafından.

Diğer aksesuarlar:

Kum püskürtme silahı: 2

Kum patlama boru: 40m

Pnömatik klape geçiş 2 takım (orijinal kumlama tank ile el ile bir anahtar, kullanıcı-ebilmek seçmek Manuel ve pnömatik aygıt

Karakteristik

1. genel sprey kapatma boşaltma vanası açık bırakmış tank vücutta deflate olmalıdır sonra tank gövde kum kumlama yalnızca yüklü bazen rahatsız edici olabilir. Makine in işlemlerini patlatma makinesini sürekli taşlama, büyük ölçüde çalışma verimliliği artırabilir ekleme tankı vücut makineye durdurmadan olabilir sürekli kumlama mızrak

2 el ile işletilen veya pnömatik uzaktan kumanda operasyon, esnek operasyon kullanımı olabilir;

3 daha az yatırım, büyük hacimli, daha az aşınan;

4 tek veya çoklu silah işlem elde etmek için kullanıcı ihtiyaçlarına göre.

5 ücretsiz garanti bir yıl (hariç aşınma parçaları!

Uygulanabilir taşlama:

ateş 10 - 80 # (2.0--0,1 mm) Çelik grit, çelik, Zong Gangyu da kullanabilirsiniz düşük kum, kuvars kumu, bakır kum, nehir kum ve kum.

Uygulama alanı:

Gemi, tank vücut parçaları, çelik profiller, dökümler, geniş bir alan metal bileşeni yüzey pas Temizleme, metal yüzey güçlendirilmesi, taş mobilya, gravür ve diğer sanayi için borulu.

Kumlama makinesi geliştirmek, geliştirmek ve mükemmel, işleme ve geniş uygulama alanı kendi benzersiz işleme mekanizmasının geleneksel aşındırıcı teknolojiyle devam ettikçe daha bugünün yüzey işlem sektöründe daha popüler, yapım o yaygın olarak kullanılan makine imalatı, araçları, tıbbi cihazlar, elektronik ve elektrikli ev aletleri gıda, makine, araçlar, kesme aletleri, ölçme araçları, kalıp, cam, seramik, el sanatları , tekstil makinesi, makine, kimya makine, makine tamir ve çok fazla alan üzerinde baskı. 1 metal parçalar avantajları, temel zarar görmediğinden, boyutu doğruluk değişmez; kısmen yüzey 2 kontamine değil, değil parçaların malzeme ve aşındırıcı olarak kimyasal reaksiyon; işleme groove 3 kolayca, içbükey iletişim parçaları zor olabilir, aşındırıcı çeşitli boyutları kullanılabilir; 4 düşük enerji tüketimi, maliyet, maliyet işleme büyük ölçüde azalır; 5, esas olarak iş 1 olmayan kirletici ortamında, iki malzeme, 4 ana kullanımlarından yansıtıyordu. 6, 3 ana kullanır. 7. 2 ana kullanır. Malzeme yüzeyine; 5, boru, plaka, plaka, boru, levha, boru, plaka, boru, plaka, boru, plaka, boru, plaka, boru, plaka, metal dökümler, metal dökümler, yüzey Temizleme; 7 kalıp, metal döküm, metal döküm, metal döküm, metal döküm, temizlik; 6; kalıp; kalıp; kalıp; kalıp; metal;; kalıp; Yüzey Temizleme; yüzey temizliği; kalıp; kalıp; metal; 10; kalıp; kalıp; metal; kalıp; kalıp; metal; 8; kalıp; kalıp; metal; 9; kalıp; kalıp; döküm veya karmaşık küçük parçalar; 11 Temizleme Fırçaları, kişiler ve kablolama, temizlik 12 motor yedek parçaları (örneğin gaz silindir, piston ve kıvılcım fişi) elektriksel iletkenlik geliştirmek vb., temizlik ve depolama 13 adet kağıt ve diğer sanat; 14 eski boya ve parça yüzeyi kir kaldırmak.


Sorgulama