Bar kare çelik patlama makine

Ürün ayrıntıları

Makine patlatma kütük ekipman düzenleme patlatma firmamız özel şekilli malzeme araştırma ve geliştirme tasarım farklı şekiller göre annüler ve ölü Köşe Temizleme olmadan iş parçası sağlamak vurulur.

Kumlama makinesi, makine patlatma atış vurulur tekerlek yüksek hızlı özelliği kullanımının çelik kütük 0.5 çapında patlama ~ vurdu, tekerlek blade yüksek hızlı dönüşü ile 1.80mm küresel veya daha büyük veya açısal granül ilâ 75 vurdu ~ 100 m / s hız, yön çelik yüzey tel veya çubuk, atma bağlı olarak kinetik enerji mermi vardır yok etmek veya kırmak oksit cilt yüzeyi ile çelik , pas ve kir. Makine rulman makine işleme sac çelik boru, boru yapısı, vb, patlatma türü atış ile kumlama bir levha kumlama makinesi, makine patlatma atış ihtimal bir silindir tipi çelik atış çok yaygın olarak kullanılan. İlerleme ve Kalkınma Derneği, demir ve çelik, gemi yapımı, çelik ve diğer tüm sektörlerde İmalat sektöründe iş parçası Temizleme karşı karşıyayız. Yüksek kaliteli parçalar, zorunluluk herhangi bir sonraki tedavi sürecinde üretmek için malzeme ölçekleme ve kirlenme, No kirliliği pas, tamamen ücretsizdir emin olun. Çeşitli uygulama etkisi, patlatma bir ideal tedavi yöntemi olduğunu.

Makine patlatma kütük ekipman düzenleme patlatma firmamız özel şekilli malzeme araştırma ve geliştirme tasarım farklı şekiller göre annüler ve ölü Köşe Temizleme olmadan iş parçası sağlamak vurulur

AdıBar、Square çelik patlama makineBar、Square çelik patlama makineBar、Square çelik patlama makine
ModeliXQF100XQF200XQF400
Kütük mm genişlikMax100Max200Max400
Temizlik hız m/dakMax60Max60Max60
Miktar patlama tekerlek seti666
Patlama tekerlek gücünü22-3022-3022-30


Sorgulama